21 GRAM

Tür : Dram
Gösterim Tarihi : 21 Mayıs 2004
Yönetmen : Alejandro González Iñárritu
Senaryo : Guillermo Arriaga
Görüntü Yönetmeni : Rodrigo Prieto , Fortunato Procopio
Müzik : Gustavo Santaolalla
Yapım : 2003, ABD , 125 dk.
Oyuncular
Sean Penn (Paul Rivers) , Naomi Watts (Cristina Peck) , Benicio Del Toro (Jack Jordan) , Charlotte Gainsbourg (Mary Rivers) , Melissa Leo (Marianne Jordan) , Clea DuVall (Claudia) , Danny Huston (Michael) , Carly Nahon (Cathy) , Claire Pakis (Laura)
Profesör Paul Rivers ve karısı Mary, birlikteliklerinin ölüm ve yaşam arasındaki dengeyle paralel olduğunu farkederler. Adam ölümcül bir hastalığın pençesindedir ve kalp nakli için sıra beklemektedir. Kadın ise yapay döllenme sonrasında hamiledir ve çocuğunu doğurmaya hazırlanmaktadır. Christina Peck, zor geçen gençlik dönemini çabuk olgunlaşarak atlatmış iki çocuk annesi bir kadındır. Kocası Michael ve kardeşi Claudia ile birlikte çevrelerine mutluluk ve umut saçmaktadırlar. Daha düşük ekonomik düzeye sahip Marianne iki çocuğuna bir gelecek yaratmaya çalışırken, eski bir suçlu olan kocası Jack kendisini dine adamıştır.

Trajik bir kaza, bu üç çift ve ailelerinin hayatlarını kesiştirecektir. Birbirlerinin de desteklerini alarak hayatlarındaki en önemli soru işaretlerini cevaplandırmaya çalışacaklardır.

Paramparça Aşklar Köpekler’in Oscar adayı yönetmeni Alejandro González Iñárritu ve senaristi Guillermo Arriaga’nın tekrar biraraya geldiği projede usta aktörler Sean Penn, Benicio Del Toro ve güzel oyuncu Naomi Watts başrollerdeler. Paramparça Aşklar Köpekler ile ülkemizde beğeni toplayan yaratıcı ekibin bu projeden de başarıyla çıkıp çıkmadığını merakla bekliyoruz.

Reklamlar